Membran Pvc Kapı Nedir

Yazar: admin Yayınlanmıştır: Kapı Hakkında Açıklamalar Oluşturulma Tarihi: 2018-01-13 Görüntülenme: 1922 Yorum: 0

Membran kapı üretimi, silikon zar ile MDF malzemenin her yüzeyine

Membran kapı üretimi, silikon zar ile MDF malzemenin her yüzeyine eşit şekilde silikonlanıp ısı ve yüksek basınç uygulanarak gerçekleştirilen bir üründür.

Membran kapılarda malzemenin bir yüzeyi haricindeki tüm yüzeyler PVC ile kaplanmaktadır. Bu nedenle 3 Boyutlu kaplama olarak ta anılmaktadır.

Membran kapı sistemleri Dünya sağlık örgütü tarafından onaylı ve kanserojen madde içermeyen PVC ürününden üretilmektedir. Temizlenmesi kolay olup bakteri tutmayan hijyenik bir yüzeyi bulunmaktadır. Geniş renk yelpazesi ve tasarımı mevcut bulunan membran kapılar istenilen ölçülerde yapılabilmektedir. Tutkallanmış olan malzeme membran pres yardımı sayesinde PVC folyo ile kaplanarak hazır hale gelmektedir.

Membran kapı sistemleri uzun ömürlü ve üreticiler tarafından tercih edilmekte olan ürün yelpazesidir.

Hijyenik yapısı ile bakteri oluşumunu engellemekte olan membran ürünleri sudan etkileyenmeyen ve leke tutmayan yapıda tasarlanmaktadır. Kimi malzeme hem sudan etkilenip hem de kabarma yaparken membran uzun ömürlü ve geniş renk seçeneğine sahiptir. Membran kapı modelleri parlak ve mat olarak 2 çeşit kaplamadan oluşmaktadır.

Membran Kapı Modelleri inşaat ve dekorasyon sektöründe çokça kullanıkmaktadır.

Müteahhitler ve mimarlar yoğun bir şekilde bu kapı türünü tercih etmektedirler.Alım gücü olarak tüm segmentlere hitap edebilir.

Tags: